Total War: Warhammer 2 | Rise of the Tomb Kings | Tretch Craventail

Ujawniono więcej szczegółów o zbliżającym się dodatku zadedykowanym Królom Grobowców.

Serwis YouTube eksplodował wczoraj od pierwszych nagrań zawierających pogląd na kampanię DLC Rise of the Tomb Kings, mającego swoją premierę już 23 stycznia. Z nich oraz artykułu PCGamer zyskujemy dokładniejsze informacje o mechanikach kampanii i bitew Królów Grobowców, zarówno tych będących przeróbką znanych z WH2, jak i tych będących powiewem świeżości.

Tak więc w rozgrywce będzie można zdobywać księgi, których odpowiednia ilość zaprowadzi do finałowego starcia, będącego jej zwieńczeniem. W kampanii zobaczymy również unikalny typ rytuału, dzięki któremu po zebraniu odpowiednich kwot oraz kanop (specyficznej ,,waluty” zdobywanej za wygrane bitwy) będzie możliwe powoływanie określonych Legendarnych Legionów (rasowa odmiana znanych już Sławnych Regimentów) i tworzenie broni, zbroi itp. Jeśli znowu chodzi o bitwy, to w tej warstwie interesujący jest brak kosztów utrzymania dla podstawowych jednostek szkieletów oraz pasek dający odpowiednio wysokie bonusy do regeneracji za każdy jego poziom, wyznaczany przez ilość zabitych wojowników Królów Grobowców. Dodatek kosztuje obecnie 67,49 zł w przecenie.

Ponadto na jednym z nagrań potwierdzono, że do WH2 zostanie dodany nowy lord Skavenów – Tretch Craventail. Prawdopodobnie nastąpi to w dniu wydania DLC, a sam Tretch zostanie włączony do gry jako zawartość bezpłatna.

Do dyskusji zapraszamy na nasze forum.

Gameplay (kampania i bitwa):

Intro do kampanii:

Napisał: Polemajos

Źródła: pcgamer.comdiki.pl, kanały YouTube EurogamerPCGamesNSteam.

Reklama

Latest Comments

 • author image
  TotalWar.ORG.PL says:
  Super stuff!...
 • author image
  KLAssurbanipal says:
  Link przenosi do całej sekcji, gdzie gracz ma się najpierw zapoznać z zasadami, nagrodami itp. W ...
 • author image
  TUFF says:
  Chyba link coś żle prowadzi, bo nie widzę tam opcji do zapisu......
 • author image
  Kondrat says:
  Niestety brakowało mi pomysłu na pytania i nie udało mi się do pierwszego Q&A wymyślić cze...
 • author image
  Maciej says:
  Dzieki za świetny wpis! Zreszta kolejny...