POZNAJCIE ŚWIAT KISLEVU W TOTAL WAR: WARHAMMER III


WITAJCIE W KRAJU ŚMIERTELNIE GROŹNYCH LODOWYCH WIEDŹM, NIEDŹWIEDZIEJ KAWALERII I OGROMNYCH BESTII ŻYWIOŁÓW

Królestwo Kislevu, znane też jako kraina Lodowej Królowej, to położona najdalej na północy ludzka
cywilizacja Starego Świata. Zamieszkujący je potężny i wojowniczy naród składa się głównie z twardych i zaprawionych w bojach żołnierzy, gotowych do ostatniej kropli krwi bronić ojczyzny. Obejrzyj zwiastun wprowadzający tej rasy:


Caryca Katarzyna
Caryca Katarzyna Bokha, Lodowa Królowa Kislevu, jest najpotężniejszą Lodową Wiedźmą, jaka kiedykolwiek istniała. Nie tylko posiada doskonałe magiczne umiejętności, lecz także potrafi mistrzowsko władać swoim magicznym mieczem, Mroźnym Kłem, którym jest w stanie zabić nawet najpotężniejsze bestie zaledwie jednym ciosem.

„Wpierw wyczuwasz jej aurę, jeszcze zanim ją zobaczysz. Twój oddech się skrapla, powietrze wypełnia gryzący mróz… I wtedy się zjawia ona, pełna miłosierdzia… dostojna… piękna… zabójcza”. – Bojar Drulz Styl gry Po całych stuleciach brutalnych wojen i niewypowiedzianych poświęceń armia Kislevu zmieniła się we wszechstronną machinę wojenną. Potrafi ściągnąć uwagę sił wroga, pozbawiając je spójności i osłabiając. Następnie zadaje ostateczny, niszczący cios, w którym ich hybrydowa piechota służy za
złożone z dzielnych wojaków kowadło, zaś rolę młota odgrywa oskrzydlająca wroga kawaleria. W celu kontroli pola bitwy korzystają ze śmiercionośnych domen magii, które jeszcze bardziej zwiększają ich siły. Domeny Lodu i Nawałnicy Lodowe Wiedźmy i Czarownice z Kislevu władają dwiema domenami magii: Domeną Lodu i Domeną Nawałnicy. Pierwsza z nich to dzika, mordercza moc zimna, wykorzystywana jako broń, między innymi w postaci zmrożonego gruntu, do którego przymarzają wrogowie, czy pocisków lodowej śmierci. Druga pozwala kontrolować pogodę, a zwłaszcza zimowe efekty, w tym przywołać w bitwie szalone burze śnieżne.

Więcej informacji
Wraz z wyznawcami Khorne’a, Nurgle’a, Tzeentcha, Slaanesha, Katajem oraz rasami i sekretami, które dopiero zostaną ujawnione, Kislevici to pierwsza szczegółowo ukazana rasa z Total War: WARHAMMER III. Więcej informacji na temat wachlarza jednostek wraz ze szczegółowymi informacjami o każdej z nich, a także na temat legendarnych lordów, znaleźć będzie można w mediach społecznościowych i na
stronach Total War od dnia jutrzejszego, 19 maja.

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts