Total War: Warhammer 2 | Rise of the Tomb Kings | Tretch Craventail

Ujawniono więcej szczegółów o zbliżającym się dodatku zadedykowanym Królom Grobowców.

Serwis YouTube eksplodował wczoraj od pierwszych nagrań zawierających pogląd na kampanię DLC Rise of the Tomb Kings, mającego swoją premierę już 23 stycznia. Z nich oraz artykułu PCGamer zyskujemy dokładniejsze informacje o mechanikach kampanii i bitew Królów Grobowców, zarówno tych będących przeróbką znanych z WH2, jak i tych będących powiewem świeżości.

Tak więc w rozgrywce będzie można zdobywać księgi, których odpowiednia ilość zaprowadzi do finałowego starcia, będącego jej zwieńczeniem. W kampanii zobaczymy również unikalny typ rytuału, dzięki któremu po zebraniu odpowiednich kwot oraz kanop (specyficznej ,,waluty” zdobywanej za wygrane bitwy) będzie możliwe powoływanie określonych Legendarnych Legionów (rasowa odmiana znanych już Sławnych Regimentów) i tworzenie broni, zbroi itp. Jeśli znowu chodzi o bitwy, to w tej warstwie interesujący jest brak kosztów utrzymania dla podstawowych jednostek szkieletów oraz pasek dający odpowiednio wysokie bonusy do regeneracji za każdy jego poziom, wyznaczany przez ilość zabitych wojowników Królów Grobowców. Dodatek kosztuje obecnie 67,49 zł w przecenie.

Ponadto na jednym z nagrań potwierdzono, że do WH2 zostanie dodany nowy lord Skavenów – Tretch Craventail. Prawdopodobnie nastąpi to w dniu wydania DLC, a sam Tretch zostanie włączony do gry jako zawartość bezpłatna.

Do dyskusji zapraszamy na nasze forum.

Gameplay (kampania i bitwa):

Intro do kampanii:

Napisał: Polemajos

Źródła: pcgamer.comdiki.pl, kanały YouTube EurogamerPCGamesNSteam.

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts