PREMIERA GRY TOTAL WAR: PHARAOH

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image001.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	99.0 KB
ID:	3709

Warszawa, 11.10.2023 – Cenega, oficjalny partner firmy SEGA informuje, że dziś swoją premierę ma gra Total War: PHARAOH. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Premierowy zwiastun Total War: PHARAOH zobaczyć można pod tym linkiem: https://youtu.be/xLhE6ZOJvFg

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image002.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	98.1 KB
ID:	3710

Total War: PHARAOH dostępny jest w Edycji Limitowanej, która zawiera:

  • Grę
  • Dwustronny plakat
  • Pakiet kosmetyczny “Wcielenie bogów”
  • Pakiet kosmetyczny “Serce Szardów”

Napisz historię na nowo według własnej wizji

Total War: PHARAOH to strategiczna gra, która oferuje bitwy w czasie rzeczywistym oraz turowe zarządzanie cywilizacją z epoki brązu. Kieruj swoim imperium w kwestiach dyplomacji, ekonomii i wojska. Poprowadź tysiące żołnierzy i machin wojennych w intensywnych taktycznych bitwach.

Główne cechy gry:

  • Wydarzenia inspirowane historią – Doświadcz starożytnego Egiptu i bądź świadkiem śmierci faraona Merneptaha. Poprowadź swoją cywilizację podczas wydarzeń definiujących upadek epoki brązu.
  • Odkryj starożytny Egipt – Poznaj wspaniały i tętniący życiem starożytny Egipt. Od urodzajnych brzegów Nilu, przez gorące pustynie Półwyspu Synaj, po górzyste wzniesienia starożytnej Anatolii, ta wizualna kreacja ożywia piękno i bezwzględność najbardziej burzliwej epoki Egiptu.
  • Zróżnicowane style gry – Prowadź wojnę z trzema unikalnymi cywilizacjami z epoki brązu: Egipcjanami, Hetytami i Kananejczykami. Wybierz jednego z historycznych przywódców, aby dowodził twoją armią. Zachwycaj dwory jako niezrównany dyplomata, prowadź bitwy jako nieustępliwy dowódca lub siej chaos jako nieustraszony watażka.
  • Zdominuj epokę brązu – Udowodnij, że jesteś prawowitym faraonem lub wielkim królem i rozbuduj swoje imperium na mapie kampanii obejmującej kulturę Egiptu, Kanaanu i Anatolii.
  • Niemal nieskończone możliwości – Dzięki zupełnie nowej funkcji dostosowywania kampanii, żadne dwie rozgrywki nigdy nie będą takie same. Wykorzystaj dostępne opcje i zdecyduj o pozycji początkowej danej frakcji, ustawieniach zasobów, klęskach żywiołowych i nie tylko.
  • Dynamiczna pogoda – Wrogie armie nie są jedynymi wyzwaniami do pokonania na polu bitwy. Poprowadź swoich żołnierzy przez nagłe zmiany pogody, takie jak burze z piorunami czy burze piaskowe i obserwuj, jak wpływają na przebieg walk oraz pobliski teren.
  • Czcij bogów – Przyrzeknij swoją lojalność bogom starożytnego świata, mając do wyboru dziewiętnaście bóstw z każdego panteonu. Okaż im wystarczającą cześć, aby zdobyć bonusy w grze lub lekceważ ich na własne ryzyko.
  • Tytuł przyjazny dla nowicjuszy – Nowy system samouczka jest idealny dla zupełnie nowych graczy i tych, którzy chcą sobie odświeżyć mechaniki gry. Gracze poznają tu podstawowe i zaawansowane techniki zarządzania armią i zaangażują się w fabułę.
  • Wiele więcej – Wzoruj się na czynach dawnych faraonów, dostosuj swojego gwardzistę, bierz udział w oblężeniach, manipuluj sędziami, walcz z najeźdźcami i nie tylko.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://pharaoh.totalwar.com/

INFORMACJE O GRUPIE CENEGA
Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), PlayStation 5 (PS5), Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series X, Nintendo Switch na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Bungie, Capcom Interactive, CD PROJEKT RED, Focus Home Interactive, GIANTS Software, PlayWay SA, Perp Games, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Techland, Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, Borderlands, DOOM, Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls, Total War, Tomb Raider, Sid Meier’s Civilization czy LEGO Games. Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na https://cenega.pl/

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

  • author image
    paul says:
    Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
  • author image
    mariusz pelson says:
    jak grac w ten dodatek...
  • author image
    WIngut says:
    tak było, nie zmyślam!...
  • author image
    Paweł says:
    Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
  • author image
    Iźka says:
    Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts