WAŻNA AKTUALIZACJA DO GRY TOTAL WAR: THREE KINGDOMS POMOSTEM DO NOWEGO PROJEKTU

Creative Assembly zapowiada dzisiaj ważną aktualizację do gry Total War: THREE KINDGOMS, ujawniając przy tym ekscytujące wieści na temat przyszłości serii, które przedstawiamy w najnowszym odcinku Dziennika Twórców Gry.

Aktualizacja 1.7.1, która debiutuje w dniu dzisiejszym [27 maja] zawiera szereg poprawek, o które prosili członkowie społeczności, a także istotną zmianę na mapie kampanii, w wyniku której góra Song i przełęcz Hulao wracają na właściwe miejsca. Przy tej okazji wprowadzamy też kilka poprawek w regionach otaczających Rzekę Żółtą, które uniemożliwią graczom łatwe pokonywanie przejść – co wyjdzie grze na dobre!

W najnowszym odcinku Dziennika Twórców Gry, pracownicy Creative Assembly wspominają ostatnie dwa lata prac nad Three Kingdoms, dzieląc się przy tym ekscytującą nowiną: choć dodatek do Three Kingdoms jest już gotowy, zespół od razu przechodzi do kolejnego projektu, opartego na motywach powieści Romance of the Three Kingdoms.

Jak podkreślano w trakcie nagrania, zespół udostępni więcej informacji na temat kierunku oraz zakresu tego nowego projektu, gdy tylko będzie to możliwe. Jak na razie, członkowie zespołu zdradzili, że będą “koncentrowali [swoją] uwagę na licznych postaciach występujących na kartach powieści, a także na ich indywidualnych i niezwykłych losach, sięgając po to, co uczyniło grę Total War: THREE KINGDOMS tak wyjątkową i rozwijając jej wątki.”

Oprócz tej jakże ważnej aktualizacji od twórców gry, SEGA zapowiada też zestaw ‘Skompletuj kolekcję’, który pozwoli graczom uzupełnić wszelkie luki w bibliotece dodatku Three Kingdom. Promocja ta startuje o godzinie 15.00 BST w dniu premiery aktualizacji 1.7.1 i potrwa do czwartku 8 lipca.

Aby zapoznać się ze szczegółowym opisem aktualizacji 1.7.1, zajrzyjcie na bloga Total War. Tam znajdziecie też więcej informacji na temat dodatku Total War: THREE KINGDOMS oraz innych gier z serii, które są już w fazie produckji. Możecie też obserwować nas na Facebooku i Twitterze, aby być na bieżąco i nie zapomnijcie zasubskrybować kanału Total War w serwisie YouTube, gdzie znajdziecie zapowiedzi filmów z rozgrywki.

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts