Total War: PHARAOH – Aktualizacja High Tide

W styczniu do gry dołączą Ludy Morza (Szerdenowie i Filistyni) za darmo. Ponadto po tej aktualizacji są duże szanse na powiększenie mapy kampanii z większą liczbą kultur i kultur, także za darmo.

„Aktualizacja High Tide będzie bezpłatną aktualizacją dla wszystkich posiadaczy Total War: PHARAOH.
Gra podstawowa będzie zawierać 10 grywalnych frakcji (cztery różnorodne kultury). Obecnie można grać w 8, a dwa kolejne zostaną dodane bezpłatnie w styczniu 2024.
Kultury:
– Egipska: Ramzes, Seti, Tausret, Amenmesse
– Kananejska: Bay, Irsu
– Hetycka: Kurunta, Suppiluliuma
– Ludy Morza: Iolaos (frakcja Szerdenowie), Walwetes (frakcja Filistyni) – dostępni w ramach bezpłatnej aktualizacji w styczniu 2024.

Chcemy, aby Total War: PHARAOH był jak najbardziej wciągający i będziemy nadal dodawać aktualizacje przez cały 2024 rok, aby poprawić rozgrywkę. Jednym z planów, jaki zawsze mieliśmy od wczesnych etapów tworzenia Total War: PHARAOH, było zwiększenie rozmiaru mapy naszej kampanii w ramach bezpłatnej aktualizacji oraz wprowadzenie do gry jeszcze większej liczby frakcji i kultur. Będziemy mieli więcej do powiedzenia i pokazania, jak to będzie wyglądać w nowym roku, po wydaniu aktualizacji High Tide.

Bardzo doceniamy wkład społeczności i planujemy częściej kontaktować się z wami w procesie tworzenia gry, słuchać, konsultować decyzje i czerpać inspiracje, ufając, że ta współpraca ostatecznie zaowocuje grą, którą chcemy stworzyć i w którą chcemy grać.

Obniżyliśmy cenę Total War: PHARAOH, ponieważ uważamy, że jest to bardziej sprawiedliwy koszt gra dla graczy. Jeśli kupiłeś Total War: PHARAOH w sklepie Steam, Total War Sklepie lub w jednym z naszych zatwierdzonych sprzedawców detalicznych, powinieneś spodziewać się automatycznego zwrotu środków w ciągu 7 do 10 dni roboczych. ”

Updated FAQ – December 2023

Do dyskusji zapraszam na nasze forum.

KLAssurbanipal

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts