POZNAJCIE ŚWIAT KHORNE’A W TOTAL WAR: WARHAMMER III

POZNAJCIE ŚWIAT KHORNE’A W TOTAL WAR: WARHAMMER III

Obejrzyjcie zupełnie nowy zwiastun i udajcie się do świata Khorne’a:

WITAJCIE W KRAINIE PEŁNYCH SZAŁU BESTII, ŻĄDNYCH KRWI WYZNAWCÓW I ŚMIERCIONOŚNYCH DEMONÓW

Kraina Khorne’a, zwanego Bogiem Wojny, Bogiem Krwi i Łowcą Czaszek, jest największa w całym Królestwie Chaosu.

Skarbrand Wygnaniec – legendarny lord Khorne’a:

Skarbrand był niegdyś najpotężniejszym spośród wszystkich demonów Khorne’a. Jego zgubą okazała się pycha – został wyklęty przez Boga Krwi i wypędzony z Królestwa Chaosu, skazany na wieczne męki, dręczony swym haniebnym upadkiem. Od tego czasu błąka się po światach śmiertelnych i nieśmiertelnych i nic nie może powstrzymać jego gwałtownej furii!

Skarbrand to najpotężniejszy wojownik w zwarciu, jaki kiedykolwiek stąpał po polach bitew w grze Total War: WARHAMMER. Posiada wachlarz wyjątkowych umiejętności, które zwiększają jego wartość bojową. Jego dwa topory, Rzeźnia i Jatka, podwyższają zadawane obrażenia po każdym dokonanym zabójstwie, a umiejętność Ryk bezkresnej furii pozwala wyzwolić niszczycielski atak ognistym oddechem. Oprócz tego Skarbrand posiada bierną umiejętność, dzięki której może zawładnąć przeciwnikami o słabszych umysłach i sprawić, że staną się niezdolni do ucieczki przed czekającą ich rzezią.

Styl gry Khorne’a:

Demony Khorne’a to prawdziwe wcielenia swego patrona: umięśnione, brutalne i nigdy niecofające się przed rozlewem krwi. Nienawidzą wszelkiej magii. Tworzą armię, która w szybkim tempie zbliża się do przeciwnika, by zaatakować go z niszczycielską siłą. W starciu korzystają ze swoich brutalnych umiejętności bitewnych. Im dłużej ci spragnieni głów wroga wojownicy biorą udział w walce, tym bardziej skuteczni się stają – przedłużający się rozlew krwi odblokowuje ich kolejne premie bojowe. 

Więcej informacji na temat wachlarza jednostek Khorne’a wraz ze szczegółowymi informacjami o każdej z nich będzie można znaleźć w mediach społecznościowych i na stronach Total War już jutro, czyli 4 czerwca.

DLC do Total War: WARHAMMER II:

Wraz ze skrwawioną rasą Khorne’a nadchodzi ostatni pakiet lordów do gry Total War: Warhammer II. The Silence & The Fury to długo oczekiwany powrót zwierzoludzi pod przywództwem Tauroxa Mosiężnego Byka, który zmierzy się z Oxyotlem Niewidocznym i jego jaszczuroludźmi. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych w późniejszym czasie, pamiętajcie jednak, aby śledzić oficjalną stronę na Steamie i wypatrywać nowych informacji. 

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts