Rise of Mordor – Wydanie publicznej alphy

Kilka dni temu zespół pracujący nad Rise of Mordor wydał pierwszą publiczną wersję tej powstającej do Attili modyfikacji. W wersji 0.1 można się zapoznać z frakcjami i jednostkami, które pokazywali youtuberzy mający dostęp do zamkniętej alphy (przygotowany przeze mnie przegląd jednostek można znaleźć tutaj). W pełni ukończonymi frakcjami na chwilę obecną są Gondor i Dale, zaś oprócz nich można także pograć pojedynczymi jednostkami Easterlingów, Haradu, krasnoludów oraz Isengardu. Oczywiście wszystko to jest dostępne na razie wyłącznie w ramach custom battle (mod nie posiada kampanii pod żadną postacią).

Link do pobrania modyfikacji znajdziecie tutaj.

Jednocześnie do modyfikacji został wydany pierwszy oficjalny submod. Jest to muzyka autorstwa Filipa Oleyki. Z uwagi na brak możliwości dodania do gry ścieżki dźwiękowej, funkcjonuje ona jako osoba aplikacja. Znajdziecie go w wątku z submodami na naszym forum.

Zespół kontynuuje prace nad modem i co jakiś czas będą wypuszczanie kolejne patche. Obecnie prace skupione są na dokończeniu rosteru Isengardu i przygotowaniu gondorskich map do bitew niestandardowych

[AKTUALIZACJA 29.03] W dniu dzisiejszym wyszedł patch zawierający dwie kolejne jednostki dla Isengardu oraz garść pomniejszych zmian.

Sara Temer

Źródła: Dział Rise of Mordor na TWCenter, kanał YT Filipa Oleyki, kanał YT Jackie Fish, kanał YT Sary Temer

Reklama

Latest Comments

 • author image
  TotalWar.ORG.PL says:
  Super stuff!...
 • author image
  KLAssurbanipal says:
  Link przenosi do całej sekcji, gdzie gracz ma się najpierw zapoznać z zasadami, nagrodami itp. W ...
 • author image
  TUFF says:
  Chyba link coś żle prowadzi, bo nie widzę tam opcji do zapisu......
 • author image
  Kondrat says:
  Niestety brakowało mi pomysłu na pytania i nie udało mi się do pierwszego Q&A wymyślić cze...
 • author image
  Maciej says:
  Dzieki za świetny wpis! Zreszta kolejny...