Rise of Mordor – Wydanie publicznej alphy

Kilka dni temu zespół pracujący nad Rise of Mordor wydał pierwszą publiczną wersję tej powstającej do Attili modyfikacji. W wersji 0.1 można się zapoznać z frakcjami i jednostkami, które pokazywali youtuberzy mający dostęp do zamkniętej alphy (przygotowany przeze mnie przegląd jednostek można znaleźć tutaj). W pełni ukończonymi frakcjami na chwilę obecną są Gondor i Dale, zaś oprócz nich można także pograć pojedynczymi jednostkami Easterlingów, Haradu, krasnoludów oraz Isengardu. Oczywiście wszystko to jest dostępne na razie wyłącznie w ramach custom battle (mod nie posiada kampanii pod żadną postacią).

Link do pobrania modyfikacji znajdziecie tutaj.

Jednocześnie do modyfikacji został wydany pierwszy oficjalny submod. Jest to muzyka autorstwa Filipa Oleyki. Z uwagi na brak możliwości dodania do gry ścieżki dźwiękowej, funkcjonuje ona jako osoba aplikacja. Znajdziecie go w wątku z submodami na naszym forum.

Zespół kontynuuje prace nad modem i co jakiś czas będą wypuszczanie kolejne patche. Obecnie prace skupione są na dokończeniu rosteru Isengardu i przygotowaniu gondorskich map do bitew niestandardowych

[AKTUALIZACJA 29.03] W dniu dzisiejszym wyszedł patch zawierający dwie kolejne jednostki dla Isengardu oraz garść pomniejszych zmian.

Sara Temer

Źródła: Dział Rise of Mordor na TWCenter, kanał YT Filipa Oleyki, kanał YT Jackie Fish, kanał YT Sary Temer

Latest Comments

 • author image
  Kondrat says:
  co się stało z forum? w sensie wiem ,ze zamkniete ale bardziej chodzi czy artykuły są gdzieś do...
 • author image
  Marcin says:
  suborum nie działa...
 • author image
  Amrod says:
  Nie mogę się doczekać. Żeby było to jak Shogun 2 na sterydach :D...
 • author image
  Jakiśtyp says:
  A kimże jest ów Tomasz Peszko? Ktoś nie umie przycinać screenów? A ostatni screen - well. Zaje...
 • author image
  Polemajos says:
  Witam, tak jak napisałem na Facebook'u - materiały zostaną dodane na portal, YouTube i Facebook'a...