Nad czym pracują zespoły Creative Assembly? – 14.03.2018

Wczorajsze doniesienia tworzą dobrą grunt na snucie nowych spekulacji o serii Total War.

14 marca 2018 studio z Anglii poinformowało o swoich zamierzeniach odnośnie następnych DLC i gier spod szyldu TW (i nie tylko), a także o obecnych przy nich działaniach. Thrones of Britannia jest tą grą, nad którą trwają obecnie prace końcowe: balansowanie rozgrywki i eliminacja bugów. Na przestrzeni następnych tygodni mamy spodziewać się publikacji kolejnych nagrań i transmisji z kampanii oraz bitew. Intensywnie rozwija się też projekt Three Kingdoms, nowy tytuł z głównej historycznej serii – w ostatnim czasie developerzy zajmują się zabarwianiem historycznym zawartości gry i dodawaniem nowości spoza formuły Total Warów.

W ciągu paru tygodni do Areny ma wejść nowy dowódca i mod rankingowy. Na oficjalnej stronie tytułu twórcy podzielili się wiadomością o wprowadzaniu zmian do statystyk słoni i matchmakingu , i o swoim założeniu długoterminowym – rozpoczęciu kreowania niezapowiedzianej frakcji. Początek maja powita nas wkroczeniem Norski do Warhammer’a 2 i kampanii Mortal Empires. Kolejnym DLC ma być Lords Pack na wzór dodatku The Grim & The Grave; pojawi się on wraz z premierą Norski w WH2. Rome 2 nie przestanie być poszerzane po wydaniu Pustynnych królestw; grę tą czeka patch 20, który wprowadzi nowy Campaign Pack i FLC.

Creative Assembly w sposób lakoniczny wyjawiło, że powstał nowy zespół, odpowiedzialny za projekt osadzony w uniwersum fantasy. Produkcja znajduje się obecnie na wczesnym etapie. Możliwe, że chodzi o Warhammer’a 3. Dla odmiany od standardowych Total Warów i w celu wynagrodzenia użytkowników Total War Access, CA ma zamiar wydać taktyczno-strategiczną grę, o której więcej dowiemy się, gdy studio będzie gotowe do jej testów.

 

 

Napisał: Polemajos

Źródła: Facebook serii Total War, totalwar.comtotalwararena.net.

Reklama

Latest Comments

 • author image
  Kondrat says:
  Niestety brakowało mi pomysłu na pytania i nie udało mi się do pierwszego Q&A wymyślić cze...
 • author image
  Maciej says:
  Dzieki za świetny wpis! Zreszta kolejny...
 • author image
  Irek says:
  W jednym momencie usunięto świetne forum total war - miejsce, gdzie każdy mógł się podzielić ...
 • author image
  Mateusz says:
  Wow wreszcie coś myślałem że ta strona padła śmiercią naturalną :)...
 • author image
  Mateusz says:
  Ludzie a co to się stało z tą stroną że już nic nie jest zamieszczane ??...