Kampania Jaszczuroludzi | multiplayer Warhammer’a 2 | transmisje kampanii Skavenami

CA pokazywało nam Legendarnego Lorda Mazdamundiego ,, na papierze”, ale dopiero co zobaczyliśmy go i prowadzonych przez niego Jaszczuroludzi na mapie kampanii.

Jest to ostatnia prezentacja kampanii każdej z 4. ujawnionych frakcji Warhammer’a 2. Oprócz tego studio z Anglii opublikowało zapis transmisji z pierwszego spojrzenia na tryb multiplayer Warhammer’a 2, a kanał YouTube TotalBiscuit, The Cynical Brit zapowiedział, że o godzinach 19:00 i 20:00 kolejno niedzieli i poniedziałku będzie przedpremierowo nagrywał streamy kampanii skaveńskim klanem Pestilens. Jedną transmisję, z soboty, mamy już za sobą – link do kanału gdzie można ją obejrzeć jak i te następne.

 

Głównym celem tej starożytnej rasy obecnym w grze jest wypełnienie Wielkiego Planu, czyli utrzymania świata Warhammer’a wolnym od demonicznych istot Chaosu poprzez wzmocnienie Wielkiego Wiru. W rozgrywce to umacnianie będzie możliwe poprzez zajmowanie miast i łączenie ich siecią geomancyjną wynikającą z obecności w nich budynków z odpowiedniego drzewka. CA zapewniło jednak, że jeśli gracz nie będzie chciał prowadzić kampanii tym sposobem, to nie będzie do tego zmuszany.

 

Kampania Jaszczurek:

Wspomniany stream ze spojrzeniem na multi:

 

Do dyskusji o Warh’u 2 można dołączyć się na naszym forum. Dyskusja ogólna o wszystkich częściach z pod-serii Warhammer.

 

Polemajos, Arroyo

 

 

Źródła: Facebook serii TW, kanały YouTube Total War i Total War Archive oraz TotalBiscuit, The Cynical Brit.

Reklama

Latest Comments

 • author image
  TotalWar.ORG.PL says:
  Super stuff!...
 • author image
  KLAssurbanipal says:
  Link przenosi do całej sekcji, gdzie gracz ma się najpierw zapoznać z zasadami, nagrodami itp. W ...
 • author image
  TUFF says:
  Chyba link coś żle prowadzi, bo nie widzę tam opcji do zapisu......
 • author image
  Kondrat says:
  Niestety brakowało mi pomysłu na pytania i nie udało mi się do pierwszego Q&A wymyślić cze...
 • author image
  Maciej says:
  Dzieki za świetny wpis! Zreszta kolejny...