Ancient Empires | testy wersji beta | frakcje grywalne

Przy dobrych wiatrach publiczna kampania Ancient Empires może ukazać się w lutym. Jednym z czynników, od których będzie to zależeć, jest jakość odbywających się obecnie testów modyfikacji.

Jeżeli ktoś z Was ma doświadczenie w moddowaniu, to już teraz może otrzymać dostęp do rozgrywki Ancient Empires. Twórcy potrzebują wiadomości o działaniu obecnych mechanik kampanii, a także raportów o zaobserwowanych bugach i crashach. Modderzy proszą również, żeby rozegrać 50-100 tur kampanii – im ona dłuższa, tym bardziej prawdopodobne jest zebranie większej liczby pomocnych informacji.

Rzym i Kartagina wymagają najwięcej testowania, ponieważ ukończono skryptowanie ich rozgrywek. Ptolemeusze, Seleucydzi i Macedonia – frakcje wybrane przez graczy do bycia grywalnymi w pierwszej wersji publicznej kampanii – nie potrzebują aż tak dużo pracy ze względu na brak u nich efektów budynków i obecności niektórych mechanik. Przedostatni wymieniony element nie został jeszcze w pełni ukończony dla Kartaginy.

Stosunkowo regularnie napływają materiały z przedpremierowej wersji AE od youtubera Jackie Fish; przedwczoraj opublikował on trzeci odcinek z kampanii Rzymem

Szczegóły odnośnie beta testów Ancient Empires znajdziecie na naszym forum

 

Kampania Rzymem:

 

Napisał: Polemajos

Źródła: kanał YouTube Jackie Fish, Total War Center.

Reklama

Latest Comments

 • author image
  TotalWar.ORG.PL says:
  Super stuff!...
 • author image
  KLAssurbanipal says:
  Link przenosi do całej sekcji, gdzie gracz ma się najpierw zapoznać z zasadami, nagrodami itp. W ...
 • author image
  TUFF says:
  Chyba link coś żle prowadzi, bo nie widzę tam opcji do zapisu......
 • author image
  Kondrat says:
  Niestety brakowało mi pomysłu na pytania i nie udało mi się do pierwszego Q&A wymyślić cze...
 • author image
  Maciej says:
  Dzieki za świetny wpis! Zreszta kolejny...