Warhammer II – The Shadow & The Blade (DLC)

„Cień i Klinga” to najnowszy pakiet legendarnych lordów do gry Total War: WARHAMMER II. Wprowadza Malusa Mroczne Ostrze i Mistrza Śmierci Snikcha, z których każdy posiada unikalne cele, mechaniki i jednostki oraz oferuje odmienny styl gry.

  • Nowi legendarni lordowie posiadają bogate tło fabularne i prowadzą własne frakcje: Malus Mroczne Ostrze frakcje mrocznych elfów z Hag Graef, a Mistrz Śmierci Snikch skaveński klan Eshin.
  • Każdy z legendarnych lordów wprowadza do gry nowe unikalne mechaniki frakcji, serie misji, legendarne przedmioty, drzewka umiejętności, jak również nową kampanię fabularną.
  • Co więcej, pakiet dodaje też potężne jednostki i potężnych bohaterów do mrocznych elfów oraz skavenów.
  • Wśród nowych nabytków okrutnych podżegaczy z Hag Graef znajdą się m.in. zabójcze rydwany oraz bezlitosne meduzy.
  • Szeregi klanu Eshin wzmocnią przebiegłe zaklęcia ukrycia, drużyny z bronią nasyconą spaczeniem oraz działający w mroku zabójczy piechurzy.
  • „Cień i Klinga” oferuje nowe elitarne sławne regimenty, dzięki którym zdziesiątkujesz zastępy wrogów na polach bitwy Nowego i Starego Świata.
  • Lordów z nowego pakietu można bez przeszkód wykorzystywać w kampanii, jak również w trybach bitew i trybach własnych. Grać nimi można też w ogromnej darmowej kampanii „Imperia Śmiertelnych”, dostępnej dla posiadaczy obydwu części gier z serii – Total War: WARHAMMER i Total War: WARHAMMER II.

Gdy Spijacz Światów Tz’arkan zbiegł ze znajdującego się w Pustkowiu Chaosu więzienia, w którym miał spędzić całą wieczność, nie spodziewał się, że zostanie nierozerwalnie związany ze swoim wybawcą – brutalnym okrutnikiem Malusem Mroczne Ostrze. Wyczuwając potencjał demonicznej istoty, Pan Nocy z klanu Eshin rozkazał swojemu najbardziej zaufanemu skrytobójcy – Mistrzowi Śmierci Snikchowi – wytropić demona i ujawnić jego prawdziwą potęgę.Do dyskusji zapraszam na nasze forum do wątku.

Źródło: Oficjalna strona Total War.

Reklama

Latest Comments