Troy za Free, czyli wielkie łowy na Epic Games

13 sierpnia, 15:00 Epic Games.

Wiemy, że wielu z was czeka już na Troy, a my chcemy was zaprosić na film naszego Forumowicza, który od niedawna powrócił do nagrywania i dla nas nagrał materiał z Troy serdecznie zapraszamy do oglądania!

„Total War Saga: Troy” to już drugi spin-off głównej serii gry. Podobnie, jak poprzedniczki, należy do gatunku strategii czasu rzeczywistego (RTS), a naszym celem będzie poprowadzenie wybranej armii do zwycięstwa. Staniemy jednak przed wyborem, czy chcemy w konflikcie stanąć po stronie Troi, czy nacierających na nią wojsk greckich.

Historia przedstawiona w grze została zainspirowana „Iliadą” Homera i będziemy mieli szansę wcielić się w jednego ze słynnych bohaterów – Achillesa, Hektora, Parysa lub Menelaosa. Jak zapewniają twórcy, „Total War Saga: Troy” czerpie garściami ze źródeł historycznych, a uzyskanie wiarygodnego obrazu antycznej Grecji i Troi było dla nich bardzo ważne. Pierwsze recenzje gry są bardzo dobre, co dodatkowo przekonuje, by wypróbować najnowszą odsłonę słynnej strategii – zwłaszcza że możemy to zrobić za darmo.

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts