WITAJCIE W ŚWIECIE NIEBIAŃSKICH SMOKÓW, NIEUSTRASZONYCH WOJOWNIKÓW I NIESAMOWITYCH MACHIN WOJENNYCH!

Wielki Kataj to kraina harmonii z otaczającym ją światem. Każdy żołnierz zna swoje miejsce w wielkich planach Niebiańskiego Smoczego Cesarza. Połączenie dążenia do celu i siły woli, zwane Harmonią Kamienia i Stali, znajduje odzwierciedlenie w dyscyplinie armii Smoków”.

Obejrzyjcie nowy zwiastun:

Legendarni lordowie
Wielki Kataj to jedna z najstarszych i najpotężniejszych cywilizacji w świecie Warhammera. Nie zmieniła się niemal w ogóle od tysięcy lat. Rządzą nią dzieci Niebiańskiego Smoczego Cesarza, pradawne i potężne istoty, zdolne przybierać ludzką postać i władające tajemniczymi dziedzinami magii, znanymi jako Yin i Yang.
Miao Ying, Smoczyca Burz, rządzi Północnym Katajem i dowodzi armiami Wielkiego Bastionu. Zimna i zdystansowana, od stuleci włada północnymi prowincjami po tym, jak jej ojciec, Niebiański Smoczy Cesarz, powierzył jej ich obronę.

Zhao Ming, Żelazny Smok, rządzi Zachodnim Katajem i Podniebną Drogą, która ciągnie się aż do Gór Lamentu. Zaprawiony w bojach wojownik z kresów, Żelazny Smok, strzeże zachodnich rubieży cesarstwa i trzyma w ryzach pustynne klany, mimo że inne Smoki kwestionują czasem poczytalność swojego brata.

Styl gry rasy:
Jeśli Kataj miałby zostać opisany jednym słowem, byłaby to „harmonia”. Smoki z Kataju, a wraz z nimi ich armie, to istoty porządku, które pragną równowagi wszechrzeczy. Dotyczy to również sposobu, w jaki toczą wojny.

Armie Smoczego Cesarza są z natury defensywne i dążą do utrzymywania pozycji i osłabiania sił wroga zdeterminowaną obroną i siłą ognia. Kluczowym elementem tego stylu walki jest upewnienie się, że armia działa jak pojedynczy, efektywny organizm. Im dłużej armie będą w stanie utrzymać harmonię na polu bitwy, tym większe premie odblokują.

Skład armii
Machina wojenna Kataju, jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie narodów Starego Świata, jest w stanie powołać do istnienia olbrzymią liczbę bezlitosnych i śmiercionośnych jednostek. Trzon armii stanowią wyszkoleni do perfekcji żołnierze, tacy jak niepowstrzymani Nefrytowi Wojownicy czy elitarna Niebiańska Smocza Straż, zaś niszczycielskie wsparcie potrafią zapewnić Terakotowi Strażnicy, misternie wykonany Kompas Wojenny Wu-Xing i nieziemscy Jeźdźcy na Jadeitowych Longmach.

W nadchodzących tygodniach zaprezentujemy więcej informacji na temat Wielkiego Kataju. Więcej informacji na temat dzisiejszej prezentacji znajdziecie na blogu Total War. Możecie również przyjrzeć się przeglądowi rasy prosto od jej twórców w dedykowanym artykule społeczności Warhammer od Games Workshop.

Do dyskusji zapraszam na nasze forum.

KLAssurbanipal

Więcej informacji:

Strona sklepu: https://store.steampowered.com/app/1142710/Total_War_WARHAMMER_III/

Oficjalna strona: https://warhammer3.totalwar.com/

Facebook: https://www.facebook.com/TotalWar/

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts