Total War: WARHAMMER II, Sonic Forces oraz NBA 2K18 na T-Mobile Warsaw Games Week 2017

W dniach 13-15 października w Warszawie odbędzie się trzecia edycja T-Mobile Warsaw Games Week. Zapraszamy na nim do odwiedzenia stanowiska Cenegi, na którym będzie można zagrać krótko po premierze w Total War: Warhammer II. Oprócz tego będą tam czekać inne atrakcje, w tym konkursy.

Poniżej możecie się zapoznać z informacjami odnośnie wydarzenia udostępnionymi przez Cenegę:

Wszystkich fanów gier komputerowych i konsolowych gorąco zapraszamy do Warszawy w dniach 13 – 15 października na trzecią edycję T-Mobile Warsaw Games Week. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, w liczącej ponad 1000m2 strefie będziemy mieli przyjemność zaprezentować kilkanaście tytułów od światowych wydawców, w tym tytuły, w które będzie można zagrać przed premierą. Już dziś prezentujemy gry, jakie w tym roku w naszej strefie pokażą SEGA oraz 2K – będą to Total War: WARHAMMER II, Sonic Forces oraz NBA 2K18.

NBA 2K18 to najnowsza odsłona najpopularniejszej gry dla fanów koszykówki, którą każdy będzie mógł wypróbować na tegorocznym WGW w wersji na konsole PlayStation 4. Nie zabraknie także codziennych występów cheerleaderek zespołu Cheerleaders Gdynia, które w zeszłym roku przyciągały tłumy pod scenę, jak i rzutów do prawdziwego kosza.

Fani strategii będą mogli spróbować swoich sił w grze Total War: WARHAMMER II na specjalnie przygotowanych stanowiskach z komputerami PC. Z kolei jedną z atrakcji tegorocznej Strefy Junior będzie Sonic Forces – najnowsza odsłona kultowej serii platformówek. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza część gry, która ukaże się w polskiej wersji językowej. Na T-Mobile Warsaw Games Week 2017, nie tylko będzie można zagrać w najnowszego Sonica przed premierą, ale wziąć udział w specjalnym konkursie, w którym codziennie będzie można dosłownie wyskakać sobie cenne nagrody. Szczegóły nt. konkursu wkrótce.

Szczegółowe informacje nt. gier SEGA oraz 2K w załączniku. Kolejne informacje nt. gier i atrakcji w strefie CENEGA na WGW już wkrótce. Partnerami technologicznymi naszej strefy są ASUS Polska Sp. z o.o., LG Electronics Polska Sp. z o.o., Logitech Poland Sp. z o.o., MODECOM S.A., NTT System S.A., PlayStation oraz firma Razer.

Warto zaznaczyć, że tegorocznemu T-Mobile Warsaw Games Week towarzyszy impreza gromadząca najlepszych twórców YouTube’owych – LifeTube Video Fest. Na odwiedzających czekają więc 2 imprezy w cenie 1 biletu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia WarsawGamesWeek

Sara Temer

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts