Total War WARHAMMER II: nowy dodatek i zmiany w kampanii Imperium

Creative Assembly, po wczorajszym teaserze, ogłosiło premierę nowego DLC do TW Warhammer II. Nosi ono nazwę The Hunter and The Beast (polski tytuł: Łowca i Bestia) i dodaje dwóch nowych Legendarnych Lordów z nowymi pozycjami startowymi oraz wprowadza siły Imperium pod sztandarem Ekspedycji Głównego Łowczego Markusa Wulfharta jako grywalną frakcję. Zmierzy się on z siłami Jaszczuroludzi pod wodzą Ducha Dżungli Nakaia Wędrowca.
Podobnie jak wcześniejsze paczki z Lordami, nowe frakcje będą dostępne zarówno w kampanii „Oko Wiru” jak też „Imperia Śmiertelnych”. Markus Wulfhart ma szansę zaoferować świeże dla graczy Imperium doświadczenie, dodając do listy jednostek Łuczników, Myśliwych i mobilną artylerię. Nakai z kolei prowadzi wojska w trybie Hordy, uzależnionej jednak od swojego przywódcy i mającej ograniczone możliwości rozwoju po za jego armią. Jaszczuroludzie zyskują w swojej armii potężne jednostki uderzeniowe, jak gargantuiczne Waranozaury czy ulepszone wersje Kroxigorów.

Po za tym w ramach darmowego patcha, który zostanie wydany równo z dodatkiem, wszystkie frakcje Imperium zostaną gruntownie odświeżone. Nowe wskaźniki i mechaniki mają urozmaicić rozrywkę i ułatwiać konfederowanie prowincji (być może w podobny sposób jak robią to Bretończycy), zreworkowane zostają także Urzędy Imperialne. Zmiany dotkną mapy Imperium w kampanii „Imperia Śmiertelnych” – dodane zostaną nowe prowincje i regiony, zaś Balthazar Gelt dostanie własną frakcję (The Golden Order).

Listę zmian i FAQ możecie znaleźć w notce CA o tutaj

Źródło: Blog TotalWar.com

Napisał: MagicznyKisiel

Reklama

Latest Comments