Total War: Warhammer II – data premiery ostatniego pakietu lordów ogłoszona

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna prezentującego ostatni pakiet lordów jaki zostanie dodany do gry Total War: WARHAMMER II już 14 lipca – The Silence & The Fury. Dodatek ten stawia naprzeciw siebie Tauroxa, herszta zwierzoludzi i Oxyotla, dowódcę jaszczuroludzi, w walce, od której zależą dalsze losy Nowego Świata.

egendarni lordowie:

Pokryty żywym mosiądzem wściekły Zwiastun Zagłady Taurox jest niemal niezniszczalny. Jego jedyny słaby punkt to niewielki odsłonięty skrawek ciała na gigantycznym karku. Bogowie Chaosu ukazują mu w wizjach rytuał, dzięki któremu może pozbyć się tej słabości, ale obietnice niszczycielskich mocy nigdy nie są tym, czym się wydają…

W tym czasie Oxyotl, słynny i szanowany Skink Kameleon, mistrz działania w ukryciu, wyczuwa machinacje Chaosu i gromadzi swoje siły. Tauroxa należy powstrzymać za wszelką cenę, inaczej świat zaleje kolejna fala Chaosu.

Każdy z nich przewodzi własnej frakcji i wnosi do gry nowe postacie, jednostki, wyjątkowe mechaniki rozgrywki oraz cele fabularne.

Nowe oddziały:

U boku swych lordów do boju ruszy kilka nowych jednostek, które zasilą szeregi zarówno zwierzoludzi, jak i jaszczuroludzi. Pośród nich znajdzie się groteskowy dżaberslyt, bestialskie połączenie kilku potworów, wieloręki, gargantuiczny gorgon oraz przerażający, dwuogoniasty troglodon.

Darmowa zawartość:

Wraz z niniejszym pakietem do gry dołączy śmiercionośna darmowa zawartość. Znajdą się w niej nowy, legendarny lord krasnoludów, dodatkowy bohater zwierzoludzi i kilku brutalnych najemników, którzy będą czekać w grze na swoją kolej uczestniczenia w twoim dziele zniszczenia.

Aktualizacja Starego Świata:

Co równie ważne, wraz z tym pakietem lordów wypuszczona zostanie aktualizacja dla frakcji zwierzoludzi i krasnoludów całego Starego Świata. Ta aktualizacja wprowadza szereg drastycznych zmian dla obydwu ras, co oznacza, że ich kampanie są dużo ciekawsze, bardziej wymagające i fabularnie bogatsze.

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts