Total War: THREE KINGDOMS – dodatek Eight Princes ogłoszony

Pakiet Eight Princes Chapter Pack jest ustawiony 100 lat po wydarzeniach Total War: THREE KINGDOMS i zawiera nową obsadę grywalnych frakcji kierowanych przez czołowych książąt dynastii Jin.

Ośmiu książąt oferuje zasadniczo różne mechanizmy kampanii, koncentrując swoje style gry na fascynujących i unikalnych sposobach. Jesteśmy pewni, że masz wiele pytań dotyczących DLC Eight Princes, ale nie martw się – poniżej znajdziesz wyczerpujące FAQ.

FAQ Czym jest Osiem Książąt? Eight Princes to pakiet DLC dla Total War: TRZY KRÓLESTWA.

Co to jest pakiet rozdziałów? Pakiety rozdziałów dodają nowe pozycje początkowe i historie, które obejmują okresy powiązane z główną narracją Trzech Królestw, ściśle wiążąc się z treścią i cechami głównej kampanii.

Kiedy zostanie wydanych osiem książąt? Pakiet Eight Princes Chapter Pack zostanie wydany w czwartek 8 sierpnia 2019 roku. Czy istnieje rabat przed zakupem? Wstępny zakup pakietu Eight Princes Chapter Pack pozwoli Ci skorzystać z 10% zniżki na normalną cenę DLC.

Jaka jest darmowa zawartość, która zostanie wydana wraz z DLC? Wraz z Eight Princes DLC zostanie wydany darmowy LC, którego szczegóły zostaną ogłoszone 1 sierpnia 2019 roku. Kiedy ma miejsce Wojna Ośmiu Książąt? Wojna Ośmiu Książąt odbywa się po wydarzeniach objętych Total War: TRZY KINGDOMS, a kampania rozpoczęła się w 291 rne. Po ustanowieniu dynastii Jin w 266 r. Przez potomków Sima Yi, odejście cesarza Wu – dawniej Sima Yan – i niezdolność jego następcy oraz nowego cesarza Sima Zhong – obecnie cesarza Hui – pogrążyły rodzinę Sima w wojnie domowej jak książęta wybrani przez władcę królestwa, walczą o kontrolę. Kim są Eight Princes? Tytułowe Osiem Książąt to:     Sima Yong, Sprytny obrońca     Sima Jiong, Władca Regent     Sima Yue, Cesarski Nadzorca     Sima Ai, główny administrator     Sima Ying, Ukochany gubernator     Sima Lun, Książę uzurpatorów     Sima Liang, The Rightful Regent     Sima Wei, Burzliwy generał

O co walczy ośmiu książąt? Każdy z ośmiu książąt chce przejąć kontrolę nad Imperium Jin dla siebie. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej o ośmiu książętach i ich motywach.

Jakie nowe jednostki znajdą się w Eight Princes DLC? Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami o unikalnych nowych jednostkach i zdolnościach ośmiu książąt.

Informacje pochodzą od Cenega Polska

Pozdrawiam Lord Legionista

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts