Total War Saga: Troy – wielka dawka informacji

Ostatnio totalwar.org.pl miał szansę pojawić się na prezentacji online poświęconej Total War Saga: TROY. Dzięki temu otrzymaliśmy olbrzymią dawkę informacji. Dla przypomnienia – gra zadebiutuje na PC już 13 sierpnia bieżącego roku. Total War Saga: TROY będzie rocznym exclusive’em w Epic Games Store. Przez pierwsze 24 godziny po premierze zgarniecie ją za darmo. Creative Assembly tłumaczy, iż jest to jednorazowa decyzja, a na Steama trafi w przyszłym roku. Przygotujcie się, że już za 3 tygodnie będziecie mogli pograć w grę całkiem za darmo!
Noyan i Cyberius przygotowali dla Was film podsumowujący informacje, jakie uzyskaliśmy od CA. Zapraszamy Was do oglądania poniżej:

Znamy już Achillesa, Hektora, Agamemnona, Menelaosa, Parysa. Przyszła kolej na kolejne postacie trojańskiego scenariusza najnowszego dziecka Creative Assembly. Tymi bohaterami są Odyseusz, Sarpedon i Eneasz.

Na tej stronie znajdziecie opis wszystkich podstawowych 8 bohaterów przygotowany przez CA.

Ponadto w ostatnim czasie ekipa CA udostępniła kilka ciekawych filmów. Pierwsze dwa dotyczą surowców i handlu. Trzeci ukazuje kampanię Eneasza dzięki zgodzie udzielonej przez CA.

RafSwi7 z naszego forum zamieścił rozszyfrowanie kultur obecnych w Troy. Jak widać mamy ich znacznie więcej niż się spodziewaliśmy. Więcej niż w jakimkolwiek tytule serii Saga, a nawet w Shogunie uchodzącym za tytuł głównej serii.

Do dyskusji na te wszystkie interesujące tematy zapraszam na subforum poświęcone Total War Saga: Troy.

Napisał: KLAssurbanipal

Źródło: Kanał Total War.

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts