Total War: PHARAOH zapowiedziany!

LONDYN – 23 MAJA 2023 – SEGA® Europe Limited i Creative Assembly™ Limited z dumą ogłaszają, że Total War™: PHARAOH, kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych, ukaże się w październiku 2023 roku. Total War: PHARAOH pozwoli graczom zanurzyć się w burzliwych wydarzeniach egipskiego okresu Nowego Królestwa, gdzie będą decydować o losie trzech wielkich kultur walczących o przetrwanie w obliczu kataklizmu upadku epoki brązu.

FAQ

Oficjalny sklep:
Pharaoh Store page

Oficjalna strona:
Pharaoh Website

„Niewiele jest okresów bardziej kultowych niż starożytny Egipt; pełen politycznych intryg, kataklizmów i wielkich kampanii wojennych, jest idealnym miejscem dla tytułu Total War” – powiedział Todor Nikolov, dyrektor gry. „Jako faraon musisz uratować Egipt przed zniszczeniem i poprowadzić swój lud przez katastrofalny upadek epoki brązu. Od ciebie zależy, czy przetrwasz, czy przejdziesz do historii.”

KSZTAŁTUJ SWOJĄ DYNASTIĘ

Faraon nie żyje, a mieszkańcy Egiptu, Kanaanu i imperium Hetytów oczekują nowego przywódcy. Wielu pragnie władzy, ale droga do tronu jest niebezpieczna. Jako przywódca tych wielkich narodów musisz przezwyciężyć upadek społeczny, stawić czoła klęskom żywiołowym i walczyć o ochronę swojego ludu przed najeźdźcami z odległych krain.

Mając do wyboru ośmiu przywódców frakcji z trzech bogatych ośrodków kulturowych, skorzystaj z ich unikalnych stylów gry i przejmij kontrolę nad śmiercionośnymi i zróżnicowanymi oddziałami. Niezależnie od tego, czy czarujesz dwory jako niezrównany dyplomata, szarżujesz w bitwie jako niezachwiany dowódca, czy wywołujesz chaos jako nieustraszony watażka, zostań przywódcą, którego zapamięta historia.

ODKRYJ STAROŻYTNY EGIPT

Na swojej drodze do zostania faraonem odkryj bujne i tętniące życiem odtworzenie starożytnego Egiptu u szczytu jego potęgi. Od żyznych brzegów Nilu, przez smagane wiatrem jałowe pustynie Półwyspu Synaj, po górzyste turnie starożytnej Anatolii – ta wspaniała wizualna rekonstrukcja ożywia piękno i brutalność najbardziej burzliwej epoki Egiptu.

DOŚWIADCZ EPICKICH, DYNAMICZNYCH BITEW

Wrogie armie nie są jedynymi wyzwaniami do pokonania na polu bitwy. Poprowadź swoich żołnierzy przez nagłe i dramatyczne zmiany pogody, takie jak burze z piorunami i burze piaskowe, i obserwuj jak przebiega bitwa, która bezpośrednio wpływa na otaczający teren. Uważaj również na zagrożenie ogniem, ponieważ bitwy mogą zostać ogarnięte przez płomienie, uderzając i rozprzestrzeniając się po polu bitwy, paląc lasy i niszcząc fundamenty wrogich osad.

DOSTOSUJ KAMPANIĘ I GRAJ PO SWOJEMU

Dzięki zupełnie nowej funkcji dostosowywania kampanii żadne dwie kampanie nigdy nie będą takie same. Określ sposób, w jaki grasz, dzięki rozszerzonemu zakresowi opcji dostosowywania kampanii, takich jak losowe pozycje początkowe dla wszystkich frakcji, szczegółowe ustawienia zasobów, możliwość zabawy z klęskami żywiołowymi i wiele więcej. Dzięki wielu opcjom dokładaj przeciwności, aby uzyskać dodatkowe wyzwanie, lub stań się niezrównaną potęgą, aby szybko przebić się do zwycięstwa.

Screeny:

Do dyskusji zapraszam na nasze forum.

KLAssurbanipal

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts