Total War: PHARAOH – nowe informacje

TOTAL WAR™: PHARAOH – POZNAJ DATĘ PREMIERY EDYCJI PUDEŁKOWEJ, MAPĘ KAMPANII I WIELE WIĘCEJ 

Warszawa – 12 września, 2023 – SEGA® Europe Limited i The Creative Assembly Limited ogłosiły, że Total War™: PHARAOH zostanie wydane w pudełku w polskiej wersji językowej 23 października 2023 r. Bogato wydana edycja limitowana będzie zawierać pakiety elementów kosmetycznych Wcielenie Bogów oraz Serce Szardów, jak również dwustronny plakat przedstawiający mapę kampanii oraz portrety kultowych przywódców frakcji. 

Wyrusz w podróż przez skrwawione piękno starożytnego Egiptu, oglądając ​​mapę na najnowszym zwiastunie. 

PODBIJ STAROŻYTNY EGIPT I PRZETRWAJ APOKALIPSĘ 

Total War: PHARAOH to kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych autorstwa Creative Assembly. Podczas rozgrywki gracze zanurzą się w burzliwe wydarzenia egipskiego okresu Nowego Państwa, gdzie zadecydują o losie trzech wielkich kultur – Egipcjan, Hetytów i Kananejczyków – walczących o przetrwanie pośród kataklizmicznego upadku epoki brązu. 

Więcej na temat gry dowiesz się z Total War: PHARAOH FAQ.  

WYMAGANIA SYSTEMOWE: 

Minimalne Rekomendowane 
System operacyjny: Windows 10 64-bitowy  System operacyjny: Windows 10 64-bitowy  
Procesor: Intel i3-2100 / AMD FX-4300   Procesor: Intel i5-6600/Ryzen 5 2600X   
Pamięć: 6GB  Pamięć: 8GB   
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD R9 270 Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti / AMD RX 480   
DirectX: 11   DirectX: 11   
Miejsce na dysku: 50GB Miejsce na dysku: 50GB 
  

Total War: PHARAOH – NAJWAŻNIEJSZE CECHY: 

 • Rozgrywka strategiczna: Total War: PHARAOH to gra składająca się z dwóch połówek. Jedna to turowa kampania w otwartym świecie, obejmująca sztukę rządzenia, dyplomację i eksplorację, a druga to intensywne, taktyczne bitwy w czasie rzeczywistym z tysiącami żołnierzy na ożywionych polach bitew z epoki brązu. 
 • Wydarzenia inspirowane historią: Zbierz doświadczenia z wiernie odtworzonego starożytnego Egiptu i bądź świadkiem śmierci faraona Merneptaha, przygotowując swój lud do przeciwstawienia się wydarzeniom definiującym cywilizację upadku epoki brązu. 
 • Różnorodne style gry: Prowadź wojnę z trzema wyjątkowymi kulturami epoki brązu: Egipcjanami, Hetytami i Kananejczykami – i wybierz jednego z ich historycznych przywódców, który będzie dowodził twoimi armiami. Oczaruj dworzan jako niezrównany dyplomata, ruszaj do bitwy jako niepokonany dowódca lub siej chaos jako nieustraszony watażka. 
 • Podbij epokę brązu: Udowodnij, że jesteś faraonem, czyli Wielkim Królem, i rozwijaj swoje rosnące imperium na mapie kampanii obejmującej bogate centra kulturalne Egiptu, Kanaanu i Anatolii. 
 • Niemalże nieskończone możliwości: Dzięki zupełnie nowej funkcji dostosowywania kampanii żadne dwie kampanie nie będą takie same. Określ sposób gry dzięki rozszerzonemu zakresowi opcji, takich jak losowe pozycje początkowe dla wszystkich frakcji, szczegółowe ustawienia zasobów, możliwość zabawy klęskami żywiołowymi i wiele więcej. 
 • Dynamiczna pogoda: Prowadź swoich żołnierzy przez nagłe i dramatyczne zmiany pogody, takie jak ulewne deszcze i burze piaskowe, i bądź świadkiem zmiany losów bitwy, ponieważ warunki będą bezpośrednio wpływały na otaczający cię teren. 
 • Czcij bogów: Poprzysięgnij wierność bogom tego starożytnego świata z dziewiętnastoma bóstwami do wyboru, rozmieszczonymi w każdym z panteonów kulturowych. Okazuj bóstwom wystarczający szacunek, aby zdobyć premie w grze bądź lekceważ je na własne ryzyko. 
 • I wiele więcej: Naśladuj czyny dawnych faraonów, personalizuj swojego ochroniarza, rozpoczynaj wielkie oblężenia, manipuluj sądami, walcz z tajemniczymi najeźdźcami z Ludów Morza i nie tylko. 

Zapraszamy do obejrzenia wideo Tooksuha z rozgrywki Total War: Pharaoh. Wideo pokazuje bitwę z opcjami mechanikami:

Więcej informacji na temat Total War: PHARAOH oraz innych produkcji z serii Total War znajdziesz na oficjalnej stronie Total War lub Total War: PHARAOH, jak również w serwisach Facebook oraz Twitter. Obserwuj również kanał Total War w serwisie Youtube by być na bieżąco z najnowszymi wideo z gry oraz zwiastunami.  

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts