Total War: Arena | Spartakus | nowa mapa

Od momentu zawiązania współpracy twórców Areny z Wargaming, zespół z CA okresowo uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez WG, które często stanowią źródło cennych informacji.

W Moskwie odbył się niedawno temu WG fest, czyli doroczny zjazd producentów gier wydawanych na platformie Wargaming i samych przedstawicieli tejże bazy. Podczas jego trwania CA zdradziło następne informacje odnośnie rozwoju Areny: TW. I tak dokładna data rozpoczęcia otwartej bety nadal pozostaje niewiadomą; potwierdzono jedynie, że zespół ma zamiar wprowadzenia jej w życie w tym roku. 

Możliwe, że krótszego oczekiwania będzie wymagać wejście na pole bitewne nowo ogłoszonego dowódcy barbarzyńców, najsłynniejszego niewolnika w historii, Spartakusa. Jak do tej pory publicznie ukazano wyłącznie jego grafikę koncepcyjną. Również w nieokreślonym terminie w przyszłości mają zostać uzupełnione statystki jednostek o nowe pole, zawierające informacje o masach danych oddziałów. 

Bardzo prędko ma za to nadejść nowa mapa – Przesmyk Augusta, wzorowana na specyficznym położeniu wielu podbitych przez Rzymian barbarzyńskich osad alpejskich. Charakteryzuje się ona pagórkowatym terenem otoczonym wokół wysokimi górami, oprócz dwóch wejść przechodzących przez wąskie szczeliny.

Jedyną zapowiedzianą rzeczą będącą już elementem gry, są nowe jednostki premium: sarmaccy lansjerzy i inżynierowie.

Dyskusja ogólna o Arenie na naszym forum. Stream z gry na Przesmyku Augusta.

 

Mapa ,,Przesmyk Augusta”:

Passage of Augustus 1

Passage of Augustus 2

Grafika koncepcyjna Spartakusa:

Spartacus1

 

Napisał: Polemajos

Źródła newsa: totalwararena.com, Twitter Total War: Arena.

Reklama

Latest Comments