Total War: Arena – patch 2.4 | tydzień otwarty

Początek lutego przywitał się zapowiadanymi nowościami, jak i jedną nieoczekiwaną.

Tą niespodzianką jest rozpoczęty właśnie open week, który trwać będzie do 12. dnia bieżącego miesiąca. Przez ten okres każda osoba otrzymuje możliwość toczenia bojów w Total War: Arena bez potrzeby wprowadzania klucza dostępu. Początek otwartego tygodnia niemal pokrył się z wydaniem nowej aktualizacji gry, o numerze 2.4.0. Wdrażane przez nią elementy, to – przede wszystkim – mapa Przesmyk Augusta, a także ulepszenia do grafiki i nowy rodzaj meczów, pozwalający na ścieranie się między sobą wyłącznie znajomych.

Nadal trwa Faction Campaign dla Barbarzyńców, co oznacza, że za rozegranie odpowiedniej liczby starć tą frakcją wciąż można dostać unikalne nagrody. W innej rywalizacji, quizie Know Your Enemy, padnie jutro ostatnie pytanie; zostanie ono zadane na stronie głównej gry. Podanie prawidłowych rozwiązań na wszystkie z 9. pytań  da szansę na otrzymanie darmowego oddziału Myrmidonów. Odpowiedzi należy przesyłać na e-mail community@totalwararena.com.

Po więcej informacji zapraszam na nasze forum. Odnośniki do 8. pytań zadanych już w ramach Know Your Enemy znajdują się tutaj.

 

Krótki przegląd zawartości patcha 2.4.0:

Napisał: Polemajos

Źródła: interia.pl, totalwararena.com, Twitter i kanał YouTube Areny.

Reklama

Latest Comments