Thrones of Britannia – data premiery przesunięta | nowe informacje

Oficjalny blog serii Total War kipi od wieści o Tronach Brytanii – dziś deweloperzy znów dali o nim znać, gdy przekazano istotną wiadomość odnośnie wydania gry.

Datę światowej premiery Thrones of Britannia wyznaczono na 19 kwietnia. W dzisiejsze popołudnie CA powiadomiło graczy, że zostanie ona przeniesiona na 3 maja bieżącego roku. Powodem ku temu jest chęć doszlifowania i dodania pewnych elementów do gry, niebędących standardowymi usprawnieniami i poprawkami przedpremierowymi. W opublikowanym wcześniej blogu o ostatecznym zwycięstwie w kampanii napisano, że mimo, że odniesienie go wymaga konfrontacji z historycznymi grabieżcami (na południu Normanów), to nie będzie ono związane bezpośrednio z wydarzeniami dziejowymi, a z narracją kampanii. Ujawniono też cechy kulturowe oraz elementy bitew i kampanii wikińskich królestw Nortumbrii i Wschodniej Anglii, frakcji posiadających unikalne ścieżki wydarzeń, nastawionych na rabunek i torowanie sobie drogi do zwycięstwa świetnymi oddziałami toporników.

Na naszym forum znajdziecie więcej informacji o zmianach opóźniających premierę Thrones of Britannia i cechach/elementach kulturowych oraz frakcyjnych Nortumbrii i Wschodniej Anglii.

Napisał: Polemajos

Źródła: Facebook serii Total War, totalwar.com.

Reklama

Latest Comments

 • author image
  TotalWar.ORG.PL says:
  Super stuff!...
 • author image
  KLAssurbanipal says:
  Link przenosi do całej sekcji, gdzie gracz ma się najpierw zapoznać z zasadami, nagrodami itp. W ...
 • author image
  TUFF says:
  Chyba link coś żle prowadzi, bo nie widzę tam opcji do zapisu......
 • author image
  Kondrat says:
  Niestety brakowało mi pomysłu na pytania i nie udało mi się do pierwszego Q&A wymyślić cze...
 • author image
  Maciej says:
  Dzieki za świetny wpis! Zreszta kolejny...