Thrones of Britannia – Blood, Sweat and Spears DLC & Allegiance Update wydane

Zapraszamy na krwawe podboje Wysp Brytyjskich.

Popołudniem nastąpiła premiera dodatku Blood, Sweat and Spears do Thrones of Britannia, który wprowadza wyczekiwane efekty krwi do animacji śmierci w bitwach oraz inne elementy związane z okrucieństwem wojny. Z okazji wypuszczenia tego DLC zamieszczono oficjalny jego trailer. Dziś wydano też ostateczną wersję aktualizacji Allegiance, wśród której zawartości można znaleźć system Przynależności oparty na kulturze z Rome II i religii z Attyli oraz różnorakie poprawki i ulepszenia.

 

Blood, Sweat and Spears jest darmowe dla graczy posiadających DLC Blood & Gore do Total War: Attila. W przeciwnym wypadku jest ono płatne.

 

Pełna lista zmian aktualizacji Allegiance.

Więcej o zawartości Blood, Sweat and Spears można przeczytać tutaj.

 

WAŻNE!

Doświadczenie pełni zmian niesionych przez aktualizację Allegiance, w wypadku, gdy brano udział w jej beta testach, wiąże się z anulowaniem w nich udziału w sposób następujący:

1. Wejdź do biblioteki gier Steam.

2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na napis Thrones of Britannia na liście posiadanych gier, wyświetlanej przy lewej krawędzi okna Steam.

3. Z ukazanych opcji wybierz Właściwości.

5. W wyświetlonym oknie właściwości wejść w zakładkę Beta i z rozwijanej listy wybierz BRAK – anulowanie udziału we wszystkich betach.

 

Trailer Blood, Sweat and Spears:

 

 

Autor: Polemajos

Źródła: Facebook, YouTube

Reklama

Latest Comments