Three Kingdoms Reign of Blood DLC

Najnowsza odsłona kultowej serii Total War od Creative Assembly, Total War: Three Kingdoms, która pozwala nam przybliżyć się do słynnej epoki Trzech Królestw w osobie strategów na polach bitw, otrzyma nowy dodatek ukazujący brutalność wojny w litrach rozlewającej się krwi, Reign of Blood.

Jak wymieniane jest to na jego stronie sklepowej, Reign of Blood dodaje m.in.: obrazy wydarzeń kampanii z drastycznymi szczegółami, nowe animacje śmierci i efekty krwi w animacjach walk pomiędzy postaciami, ćwiartowanie ludzi i wierzchowców, zwęglone zwłoki, a także możliwość zmiany natężenia krwi. Po zainstalowaniu, wszystkie efekty będzie można dowolnie włączać i wyłączać w ustawieniach grafiki.

Zestaw efektów Reign of Blood będzie dostępny poprzez platformę Steam 27 czerwca w cenie bliskiej 12 zł.

Tutaj krótki tekst od CA

Ten pakiet wprowadza szereg nowych efektów, animacji i ruchów zabójczych ocenianych w krwawy i dojrzały sposób zarówno w kampanii, jak iw bitwie. Reign of Blood ukaże się 27 czerwca. Mieliśmy nadzieję wydać go w tym tygodniu, ale kilka dni temu znaleźliśmy kilka drobnych błędów i chcemy się upewnić, że pakiet jest tak dopracowany, jak to możliwe, zanim go wydamy. Pakiet Reign of Blood Effects będzie kosztował 1,99 GBP, 2,99 USD, 2,99 EUR. Oznacza to, że oddzielamy nadchodzącą łatkę i pakiet krwi od siebie, ponieważ nadal chcemy, abyście jak najszybciej uzyskali krytyczne poprawki w wersji 1.1.0, w tym potencjalną poprawkę dla jąkania mapy kampanii, która zostanie dodana do wkrótce wersja beta. Jeśli chodzi o zestaw montażowy (dla modów), kończymy właśnie prace nad nim i zamierzamy wydać go 4 lipca. Zatem nasz harmonogram wydawania na następny tydzień to:     Wtorek 25 – 1.1.0 Wydanie     Czwartek 27. – Reign of Blood Release Przed Wami kilka screnow oraz film Życzymy miłego oglądania !!

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts