The Great War – wiele zmian

Twórcy moda The Great War pod Napoleon Total War zaprezentowali nowinki z mapy kampanii. Widzimy m.in. nowych generałów na mapie, portrety liderów głównych frakcji m.in. Franciszek Józef, Wilhelm II, Mikołaj II Romanow.

Historyczne bitwy zostały całkowicie zmienione, aby reprezentować rzeczywiste miejsca bitew. Niektóre miasta i regiony w NTW mają również znaczenie dla pierwszej wojny światowej, jak na przykład miasto Liege w Belgii, które było miejscem pierwszej bitwy pierwszej wojny światowej. Łącznie jest 27 nowych nazw bitew, w tym bitwa pod Tannenbergiem, bitwa pod Gallipoli, bitwa pod Isonzo, bitwa nad Ardenami i wiele innych. Zostały one dodane do konkretnych współrzędnych na mapie kampanii, które są zbliżone do rzeczywistych lokalizacji bitew na wszystkich głównych frontach. W pewnym sensie pozwala to na dodanie nowych lokalizacji na mapie, które nie są reprezentowane w NTW, takich jak rzeki, jeziora, góry i przełęcze górskie, które dodają trochę więcej głębi do mapy kampanii.

Poprzez serię ewoluujących cech charakteru przekazanych carowi twórcy byli w stanie symulować zarówno rewolucję lutową, jak i październikową z dużą dokładnością. Te nowe cechy symulują także takie rzeczy, jak car jadący na front, pozostawiając carycę i Rasputina, jak również zabójstwo Rasputina i abdykację cara. Ten nowy system gwarantuje teraz rewolucję bez względu na to, czy grasz jako Rosja, czy nie.

Ameryka (USA) została oficjalnie dodana do moda. Pierwsza technika odblokuje Harlem Hellfighters i American Expeditionary Division. Jednostki te są ograniczone odpowiednio do 1 i 10 dywizji. Druga technika odblokowuje Amerykańską Siłę Ekspedycyjną, która jest znacznie większą liczbą dywizji, w tym karabinów maszynowych i wojsk szturmowych. Wszystkie te jednostki mogą zostać rekrutowane w 1 turze i mają obniżony koszt i utrzymanie, aby symulować ogromny napływ wojsk amerykańskich na późnych etapach wojny.

 

Do dyskusji na temat moda zapraszam na nasze forum do wątku.

 

KLAssurbanipal

 

Źródło: TWC

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts