Rise of Mordor – nadciąga pierwsza publiczna wersja

Co powiecie na wizytę na polach bitewnych Śródziemia?

Pierwsza publiczna wersja moda Rise of Mordor pod Total War: Attila ma się ukazać w tym tygodniu lub na początku następnego – poinformował Mr. Jox. Zawrze ona w różnych liczbach jednostki GondoruDale, Isengardu, Easterlingów, Ereboru i Haradu – nie znajdziemy w niej większych nowości. Udostępniono też trello modyfikacji, na którym zamieszczone są aktualne karty lub grafiki koncepcyjne jednostek 10. frakcji, które mają szanse ukazać się w modzie w bliskiej przyszłości, w tym: RohanuImladris i Ereboru. Wiadomości z trello umożliwiają wspomaganie modderów w tworzeniu jednostek lub ich uzbrojenia. Dla ułatwienia pracy osobom wspierającym zespół moda przygotowano arkusz, z którego można bezpośrednio wklejać do modów/submodów statystyki pewnych oddziałów. 

Dodatkowo, youtuber JMonster zapowiedział, że przygotuje on trzy submody pod Rise of Mordorpatch do multiplayer i dwie produkcje dodające po elfickiej frakcji; jedną mają być Wysokie Elfy.

 

Gwardia złotej sali (Rohan; grafika koncepcyjna autorstwa Robbiego McSweeney’a):

rohan royal guard 2.jpg

 

Zapraszam na nasze forum po więcej informacji o Rise of Mordor i do dyskusji ogólnej o modyfikacji.

 

 

Napisał: Polemajos

Źródła: Total War Center, trello, materiały promocyjne i informacja od zespołu Rise of Mordor, kanał YouTube JMonsterTWdiki.pl.

Reklama

Latest Comments