Nowa część serii Total War Saga w trakcie wojny trojańskiej?

Creative Assembly niedawno zarejestrowało znak towarowy nowej gry z podserii Total War Saga. Według plotek ma to być tytuł poświęcony wojnie trojańskiej. Dla niewiedzących – przybliżenie krótkiego okresu historycznego.

Wojna trojańska to legendarny wręcz konflikt mieszkańców Troi pod wodzą króla Priama i jego synów – Hektora i Parysa – z Grekami, wśród których znajdowali się Ajaks, Achilles, Agamemnon, czy choćby Odyseusz. Możliwe, że produkcja będzie poświęcona temu konfliktowi. Total War Saga: Troy, bo to o tym tytule mowa, może (to tylko teoria autora newsu) mieszać historyczne motywy (zbroja z Dendry, pojedynki, hełmy z kłów dzików) z homerycką twórczością (walka Achillesa z Hektorem).

Ile w tym prawdy? Nie wiadomo – twórcy na razie zdementowali news związany z możliwością zapowiedzi Total War Saga: Troy. Wszystkiego dowiemy się 19/20 sierpnia na targach Gamescom w Kolonii. Tymczasem zostawiamy Was z ilustracją Giuseppe Ravy z pojedynku Achillesa z Hektorem oraz zapraszamy do dyskusji w komentarzach oraz na forum tutaj.

Arroyo

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts