Nad czym pracuje CA? – blog

Nieco o przeszłości, nieco o teraźniejszości i trochę o przyszłości.

W mediach społecznościowych Creative Assembly trwa ostatnio posucha. Parę dni temu angielskie studio na swoim blogu przekazało jednak garść wiadomości odnośnie obecnych i przyszłych prac jego zespołów, przydzielonych do różnych tytułów serii Total War. CA zajmuje się m.in. wdrażaniem do Three Kingdoms nowych w cyklu elementów dyplomacji, zaś Arena otrzyma za niedługo patch 3.1.12 niosący do gry choćby nowe pakiety kolorów jednostek, o którym więcej i nie tylko o nim, można przeczytać tutaj.

Poinformowano też o dokonanych już: zniesieniu limitu wielkości plików modów do Rome 2 i innych zmianach w zakresie mod launcher’a i aktualizacji modyfikacji do gry, czy poprawkach trybu multiplayer Shogun’a 2

Jak na razie nie podano żadnych szczegółów o opracowywanym pakiecie kampanii do Warhammer’a 2 – w blogu nakierowano jedynie na jego zawartość, używając słowa księżyce. Żadnych nowości nie ma za to w temacie kolejnego tytułu fantasy spodu szyldu Total War, najprawdopodobniej Warhammer’a 3; nadal znajduje się on w przedprodukcji.

 

Spojrzenie na zawartość patch’a 3.1.12 Total War: Areny:

 

 

Napisał: Polemajos

Źródła: totalwar.com, totalwararena.com, YouTube

 • author image
  Mateusz Odpowiedz
  Paź 13, 2018 @ 17:19 pm

  Ludzie a co to się stało z tą stroną że już nic nie jest zamieszczane ??

 • author image
  Paź 14, 2018 @ 15:24 pm

  Za optymalizację by się wzięli. W 2018 r. Żeby britannia saga na 1 rdzeniu działała to jakiś żart.

Reklama

Latest Comments