[ModDB] 2017 Mod of the Year Awards

Zbliża się koniec roku 2017, pora więc na podsumowanie w temacie modów.

Mod of the Year

Po rozpoczętych wczoraj nominacjach 11. grudnia strona ModDB ogłosi ranking 100. najlepszych modyfikacji roku 2017, ułożonych od miejsca ostatniego do pierwszego według ilości oddanych na nie głosów. Przez kolejne 10 dni odbywać się będzie następne głosowanie, na podstawie którego 27 grudnia zostanie wyłoniony najbardziej interesujący ukończony mod, a 28 grudnia najlepiej zapowiadający się projekt. 22 grudnia redakcja ModDB przyzna nagrodę modyfikacji uznanej przez nią za najlepszą.

W jednakowym terminie i w takiej samej formie prowadzona będzie akcja mająca na celu wytypować najlepsze gry gatunku indie (link do strony pod nazwą).

Tutaj znajdziecie centrum wydarzenia i wyszukiwarkę modyfikacji, która ułatwi wam dotarcie do strony konkretnej produkcji, gdzie można na nią zagłosować. Należy pamiętać, że ilość głosów nie jest ograniczona.

 

Za sam fakt głosowania można zgarnąć darmowe gry – kto bardziej przykłada się do promocji tego wydarzenia (np. poprzez wstawianie specjalnego widgetu lub grafiki; kody do nich znajdziecie na spodzie strony z linku) i zachęca do wzięcia w nim udziału ma jednak większe szanse, żeby coś wygrać. Nagrodami są takie tytuły jak Arma IIITotal War: WarhammerChivalry: Medieval Warfare czy S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl.

 

Do dyskusji i po informacje na bieżąco zapraszam na nasze forum.

 

Napisał: Polemajos

 

Źródła: moddb.com, indiedb.com, strona Facebook ModDB.

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts