Medieval Kingdoms | The Dark Ages

Chociaż ostatnie dni zdominowane są przez Rome 2, scena modderska Attyli nie daje za wygraną.

Medieval Kingdoms

Zamieszczony kilka dni temu przegląd Królestwa Francji z Medieval Kingdoms nie musiał długo wyczekiwać brakującej prezentacji późnych jednostek – wczoraj zaktualizowano ją o kilkanaście oddziałów ze schyłku średniowiecza, jednocześnie dodając jeden hufiec z pełnego okresu modyfikacji.

Przy okazji warto wspomnieć, że za sprawą nowego nagrania Pixelated Apollo pierwszy raz możemy oglądać jednostki Elektoratu Trewiru w boju.

Pełny przegląd oddziałów francuskich. Temat o grafikach, modelach i nagraniach.

 

Późne jednostki Francji

Łucznicy:Pierwsza Gwardia Szkocka halabardników (pierwsza Garde Ecossaise halabardników):Coutiliers:

Elektorat Trewiru:

The Dark Ages

  • subforum dla The Dark Ages 
  • nazwy zaznaczone poniżej na niebiesko przekierowują do tematów na forum

Obok Medieval Kingdoms rozwija się również seria The Dark Ages, na którą składa się kilka modyfikacji, które łączy to, że każda z nich poświęcona jest pewnemu okresowi ciemnych wieków średniowiecza.

W następnym tygodniu ma zostać zaktualizowany projekt o Karolu Młocie, po czym Athos187 weźmie się za dokończenie 356 Mod – produkcji spoza serii przenoszącej kampanię w ostatnie lata zjednoczonego Cesarstwa Rzymskiego.

Jeżeli zaś chodzi o twarde dowody progresu – najnowsza prezentacja od wspomnianego moddera przypadła na kilka jednostek muzułmańskich z modyfikacji osadzonej w drugiej połowie XI wieku (1066 Conquest). 

Screeny:

 

Napisał: Polemajos

 

Źródła: kanał YouTube Pixelated Apollo, Total War CenterMedieval Kingdoms, 1066 Conquest, 356 Mod.

Reklama

Latest Comments