Na Wasze życzenie prezentujemy parę screenów z nieaktualnej wersji kampanii Medieval Kingdoms i przekazujemy informacje o planach zespołu moda. Przestrzegamy przed ścianą tekstu, choć może częściowo zaspokoi ona niedosyt wiadomości o kampanii.
Miniony, już ostatni kwartał roku 2017 przyniósł nam pierwsze wykrystalizowane informacje o tak długo wyczekiwanej rozgrywce moda usytuowanego w wysokim średniowieczu. Według nich pierwsza publiczna wersja Medieval Kingdoms z kampanią może nadejść za 1-2 miesiące, przy czym mamy nastawić się na rozwlekanie tego w czasie przez modderów. Jedyną rzeczą pewną w tym temacie jest to, że w momencie rozpoczęcia testów zespół będzie już znał konkretną datę wyjścia rozgrywki.
Uściślenia wymagają też sprawy aktualizacji dla bitew i zamiarów osób odpowiedzialnych za jednostki. Modderzy pozostają bowiem nieugięci w postanowieniu o niedodawaniu żadnych nowości w zakresie rosterów (prac wykonanych od lutego roku 2017 do teraz i później), aż do momentu wydania wersji z kampanią. Na tę chwilę wiadomo, że na nowo kreowane są rostery: Polski, Połowców, Bułgarów Wołżańskich, Świętego Cesarstwa Niemieckiego i frakcji włoskich, a w planach znajdują się oddziały Azerbejdżanu, dynastii Marynidów, afrykańskich państw Makurii oraz Zangwe i nowy roster Austrii. Niejasny jest status Kastylii – ponoć została ukończona i wymaga tylko prezentacji.
Mając to wszystko za sobą, możemy przejść do rzeczy namacalnych, czyli zrzutów ekranu z kampanii. By ochłodzić atmosferę wypada w tym miejscu podkreślić, że wszystkie ukazane niżej screeny przedstawiają jej nieaktualny wygląd. Dlatego nie należy się przywiązywać do tego, co pokazują, ponieważ albo zostało to usunięte (np. frakcja zbuntowanych hrabiów angielskich), zmieniono tego ułożenie (np. grafik budynków) lub podmieniono pewne elementy (np. zróżnicowano portrety w drzewkach rodzin).
Temat na na naszym forum, gdzie możecie wspomóc tworzenie nowego rosteru Polski dzięki informacjom o żołnierzach zaciężnych i wojsku polskim z XIV i XV wieku.
Szkocja:
Anglia:
Drzewko rodziny mongolskiego Ilchanatu:
Drzewko rodziny Królestwa Anglii:
Grafiki budynków Królestwa Francji:
Napisał: Polemajos
A mieli tego nie skończyć…