Kampania Ancient Empires – zadecydujcie o frakcjach grywalnych

Modderzy dość rzadko dają graczom wybór w kwestii zawartości ich produkcji. W przypadku Ancient Empires nadarza się ku temu dobra okazja.

Prawdopodobnie już w tym miesiącu lub w lutym wyjdzie pierwsza publiczna wersja kampanii Ancient Empires, modyfikacji pod Attila: Total War. Z tego powodu zespół AE urządził na Total War Center ankietę odnośnie frakcji, które mają się początkowo w niej znaleźć, obok zaplanowanych Rzymu i Kartaginy

W związku z tym TotalWarOrg.pl przygotowało pewne ułatwienie dla użytkowników forum – głosy na frakcje, które chciałoby się ujrzeć w Ancient Empires (po jednym na każdego członka społeczności) można oddawać w specjalnie przyszykowanym temacie. Zostaną one zsumowane z tymi pochodzącymi z TWC, dając ostateczny wynik. Do rozgrywki mają się dostać 3 nacje cieszące się największym zainteresowaniem.

Przedpremierową wersję kampanii prezentuje nam Jackie Fish, który jako pierwszy postanowił rozpocząć cykl nagrań z Ancient Empires. Wielkość serii ma się pomieścić w granicy ok. 5 odcinków, w których youtuber postara się zgłębić obecną zawartość modyfikacji.

 

Ankietę odnośnie grywalnych frakcji i więcej informacji na powyższy temat znajdziecie tutaj.

Pierwsze dwa odcinki z nowej rozgrywki Rzymem: 

Napisał: Polemajos

Źródła: Total War Center, kanał YouTube Jackie Fish.

Reklama

Latest Comments