Empire Divided – Campaign Pack DLC & beta FLC

Wybór tematu dodatku wychodzącego 30. listopada padł na kryzys Imperium Rzymskiego w III wieku.

roku 270 Rzym pogrążony w największej zapaści do tego momentu, rozpadł się na cztery oddzielne części zarządzane przez różnych władców. Ten okres CA poruszy w najnowszym dodatku z kampanią – Empire Divided (Imperium Podzielone).

Będziemy mieli w nim okazję zagrać 16. frakcjami, w tym wszystkimi rzymskimi państwami, Sasanidami, Markomanami oraz Alanami i pokierować historycznymi postaciami jak np. sławna arabska królowa Palmyry – Zenobia i cesarz Aurelian.

Na równi z wydaniem DLC wyjdzie także FLC, bezpłatny dodatek zawierający interesujące zmiany w polityce wewnętrznej frakcji. Od teraz dana prowincja może się zbuntować, jeżeli osiągnie stan krytyczny nielojalności wobec władcy, gracz może wybierać ustrój państwa, a stronnictwa mają swoich liderów. Obejmuje on również np. nowe drzewko umiejętności charakterów. Obecnie można testować betę FLC na Steam.

Temat dyskusyjny na Forum.

Screeny z DLC i FLC:

Lider stronnictwa:

Nowe drzewko umiejętności:

Wybór ustroju:

Wstawił: Polemajos

Screeny z wersji beta FLC zapisał: Arroyo

Obrazek wyróżniający znalazł: KLAssurbanipal

Źródła: Facebook serii Total War, blog o nowościach.

 • author image
  Amrod Odpowiedz
  Lis 8, 2017 @ 22:40 pm

  Sasanidzi, Alamanowie… liczyłem na Berberów. 🙁 Fajnie, że podrasowali panel generałów!

 • author image
  Arroyo Odpowiedz
  Lis 9, 2017 @ 10:00 am

  Więcej, niż tylko panel generałów – podrasowali politykę wewnętrzną i encyklopedię. Dodali ścieżkę rozwoju budynków i opisy jednostek w taki sposób, że nie obciążają komputera.

Reklama

Latest Comments