Divide et Impera | Vae Victis

Grupa modderów od DeI po raz kolejny udowadnia swoją wysoką formę; na bezczynność innych zespołów jednak narzekać nie możemy.

Rozwój Vae Victis, którego ważnym przystankiem ma być długo oczekiwana wersja 1.0, zachodzi z mniejszym nagłośnieniem niż ten Divide et Impera, lecz nie oznacza to jego niewielkiej intensywności. Przez minione miesiące członkowie VV zajmowali się przykładowo: tworzeniem nowych kart jednostek i modeli uzbrojenia, jak i również wdrażaniem nowych budowli hellenistycznych oraz przeróbki systemu pomocników postaci. Do ostatnio ukończonych rosterów jednostek należą te: Lagidów, Macedonii, Cyrenajki, Baktrii, Pontu i Pergamonu.

Chalkaspides z armii Seleucydów – Vae Victis

Drużyna Divide et Impera wypełnia obraną przez siebie ścieżkę dopracowywania obecnej zawartości moda. 30 stycznia wypuściła wersję beta aktualizacji 1.2.2h. Każdy, kto chce, może przetestować w niej te nowości, które zdołał do końca poprzedniego miesiąca przygotować zespół. Są nimi: częściowe przetworzenie animacji, świeże modele uzbrojenia, zmiany w systemie zaopatrzenia i standardowo, szereg poprawek do bitew i nieprzyporządkowanych elementów. 

Więcej o pracach zespołu Vae Victis. Temat naszego forum ze szczegółową listą zmian patcha 1.2.2h DeI i linkami do jego pobrania.

 

Napisał: Polemajos

Źródło: Total War CenterDivide et Impera, Vae Victis (informacje o rozwoju, przegląd Seleucydów).

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts