Arena: Total War – informacje od developerów z wyjazdu do Londynu

Kolejny punkt współpracy między naszą stroną a Wargaming został zaliczony. Lord_Legionista w połowie listopada wybrał się do Londynu i uzbierał ciekawe, o ile elektryzujące informacje o planach, zajęciach i pomysłach developerów Areny. 

Najważniejszą informacją wyczekiwaną przez wszystkich jest data wydania pełnej wersji gry – otóż taka na razie nie jest wyznaczona. Twórcy sami nie wiedzą, kiedy wypuszczą tę odsłonę, ponieważ chcą ją dopracować w detalach. Zrozumiały brak tej kluczowej wiadomości łagodzą jednak inne informacje, z których część możemy zdradzić poniżej:

 • do końca roku mają pojawić się bitwy treningowe, w których będzie można testować swoje umiejętności w starciu z botami
 • do Areny mają zostać dodane bitwy morskie, lecz nie leży to w najbliższej perspektywie
 • w grze za pewien czas uświadczymy rozwinięty tryb oblężeń
 • jak dotąd walka samurajów z Rzymianami była możliwa tylko w modyfikacjach – oficjalnie wiadomo, że Arena jako jedyny z TW wprowadzi taką możliwość poprzez dodanie grywalnej Japonii.

Jeśli zmaga was niecierpliwość, to na obecną chwilę w naszych mediach (na forum i Facebook’owej stronie i grupie) można nabyć klucze do trwającej jeszcze zamkniętej wersji Areny – pozostało ok. 180 kodów. Jednak przede wszystkim warto dodać, że dzisiaj rozpoczął się Open Week, dzięki któremu przez tydzień dostęp do Areny będzie miał każdy. Kończy się on o 10:00 4 grudnia.

 

Więcej wartościowych informacji znajdziecie w materiale:

 

Dziękujemy Wargaming za umożliwienie naszej stronie wyjazdu do Londynu oraz zagwarantowanie kluczy do Areny i dostarczanie materiałów oraz informacji na każdym poziomie współpracy.

 

Napisał: Polemajos

 

Źródła: totalwararena.comtimeanddate.com.

 • author image
  Bartłomiej Jastrzębs Odpowiedz
  lis 27, 2017 @ 9:31 am

  Wydaje mi się że nie będę osamotniony pisząc, że najważniejszą informacją, na którą czekamy jest nie tyle data premiery, co data ostatniego wipe’a progresu i ewentualne przejście do open bety :]

Reklama

Twoje miejsce na reklame

Latest Comments

 • author image
  paul says:
  Optymalizacja gry lepsza niż w Attilli, cena na dziś ~58 zł w promo steam, można kupić....
 • author image
  mariusz pelson says:
  jak grac w ten dodatek...
 • author image
  WIngut says:
  tak było, nie zmyślam!...
 • author image
  Paweł says:
  Fantastyczny pomysł. A tak na poważnie - istnieje możliwość wyłączenia tego i bezpośredniego...
 • author image
  Iźka says:
  Witam, osobiście zupełnie zgadzam się z Twoim tekstem !...

Latest Posts