Ancient Empires | PG 1220 mod

Konkretnej daty oficjalnie nadal brak, ale dużo wskazuje na to, że rozgrywka jednej z najbardziej wyczekiwanych modyfikacji zawita już naprawdę niebawem.

Poprzednie miesiące to okres aktywizacji zespołu Ancient Empires w mediach społecznościowych. Pewien czas temu twórcy pokusili się o określenie statusu moda, w którym zaznaczono, że kampania tzw. Rome 2 do Attyli przy dobrych wiatrach ukaże się na początku roku 2018. Wzrost aktywności, który nabrał ostatnio nowego tempa, może świadczyć o bliskości dnia wydania kampanii Ancient Empires. Traktując jako wskazówkę pewien obrazek zamieszczony przez twórców na TWC, datą tą byłby 15 lutego. Wtedy to obchodzono rzymskie święto Luperkalia, do którego odnosi się przedstawione dzieło.

Wychodząc ze sfery niepewności – już teraz sami w specjalnej ankiecie możemy zadecydować, które 3 frakcje obok narzuconego Rzymu i Kartaginy mają być grywalne w momencie ukazania się pierwszej publicznej wersji AE. Wybieramy spośród 15. różnych nacji rozsianych po starożytnym świecie przedstawionym w modzie – od wschodnich dziedzin państwa Seleucydów po Słupy Herkulesa, od Egiptu po Germanię.

Wielbiciele historii średniowiecznej mogą za to nacieszyć swoje oczy nowym przeglądem Rusi Kijowskiej z moda The Power and the Glory 1220 (PG 1220), osadzonego w wysokich wiekach średnich.

Tematy Ancient Empires i PG 1220 na naszym forum.

 

Przedpremierowe spojrzenie na kampanię Ancient Empires:

Prezentacja dla Rusi Kijowskiej:

 

Napisał: Polemajos

Źródła: Total War Center, kanały YouTube Jackie Fish i Artstudio, Wikipedia.

Reklama

Latest Comments