Ancient Empires – Nowości & Zmiany w kampanii |Przegląd|

Zapowiadana prezentacja.

W subforum modyfikacji na Total War Center pojawił się obiecany przegląd, dokonany przez Sheridan’a. Nie jest on pełny, drugi post w wątku został pod coś zarezerwowany, ale już teraz wiemy, że w kampanii Ancient Empires znajdziemy:

– ponad 500 cech postaci;

– zmieniony system atrybutów postaci: autorytet, przebiegłość i zapał ustępują miejsca dowodzeniu, zarządzaniu i popularności, które oddziałują w strefie bitewnej, rozgrywkowej i ponownie rozgrywkowej:


Command – dowodzenie, Management – zarządzanie, Popularity – popularność.
– zmiany w wewnętrznej polityce frakcyjnej:

 

  • cechy władców i następców władców wynikające z ich osobowości i dokonań. Te osoby mogą mieć tylko jedną taką cechę na całe życie opartą na innych cechach, która oddziałuje na kampanię np. poprzez podwyższenie korupcji.

 

  • unikalna cecha dla uzurpatorów, czyli osób które zbuntowały się i wygrały w wojnie domowej oraz dwa rodzaje reakcji członków byłego rodu rządzącego: chłodna, apatyczna lub wroga.

 

  • unikalne wyzwania dla frakcji barbarzyńskich, np. zwycięscy wodzowie, którzy wyrobili sobie solidną reputację, mogą stać się nielojalni.

– prawie 100 pomocników postaci podzielonych na dwa rodzaje: gwarantujący wsparcie w zadaniach typu dla siebie przeznaczonego lub mentorzy, czyli Ci, którzy wpływają na osobowość młodych postaci i jej zestaw umiejętności;

– przerobione tradycje militarne:

  • dziedziczne, czyli wynikające z unikalnych: mentalności, treningu, organizacji, stopnia centralizacji dla wojsk danych frakcji. Oddziałują one na integralność, zasięg ruchu armii itp. , ale też na frakcyjną konwersję kulturalną (nie podano publicznie informacji o większej informacji wariantów oddziaływania ogólno-frakcyjnego).

 

  • możliwe do odblokowania we własnym drzewku armii ze ścieżkami specjalizacji – podobnie jak w czystej Attyli.

 


Pod napisem Military Force (po lewej) wszystkie efekty armii, po prawej tradycje militarne możliwe do odblokowania

 

Forumowy wątek z dyskusją ogólną o modzie.

Polemajos

 
Oficjalne źródła: wątki z przeglądem i dyskusją ogólną na Total War Center,
diki.pl.

Reklama

Latest Comments