Total War: Warhammer - agenci cd.

Jeśli ktoś nie chce się zagłębiać w tekst niedawno opublikowany, teraz możesz posłuchać i pooglądać.

Jesteś tutaj:

Ancient Empires - Legio III Cyrenaica

Co około siedem dni wychodzą prezentacje poszczególnych legionów, które znajdą się w kampanii Rzymem. W czasie trwania rozgrywki uzbrojenie legionistów będzie się zmieniać, więc w latach zaraz po reformie Gajusza Mariusza zaobserwujemy odmienny wygląd pancerza i broni żołnierzy, od tego z czasów Republiki czy Cesarstwa.

Total War: Warhammer - agenci

Dzisiaj poznaliśmy szczegóły dotyczące generałów i agentów, zwanych łącznie Lordami, w najnowszej odsłonie Total War. Przeczytać można między innymi o sposobach ich wykorzystania oraz ścieżkach rozwoju.

The Third Samnite War - modyfikacja

Ostatnio dość często wychodzą nowe modyfikacje pod Rome II i Attylę. Tym wpisem zapoczątkuję cykl, w którym będę przybliżał Wam te najlepiej zapowiadające się prace, a przetestowane mody okraszę swym komentarzem.

Total War Battles: KINGDOM - drugie spojrzenie

Obecnie wielu twórców zmienia swoje gry z czasem, dostosowując je do oczekiwań graczy, uatrakcyjniając i odświeżając produkt. Niejdnokrotnie wydawane są gry niedokończone, a prace przy nich trwają jeszcze jakiś czas. Zapraszam do przyjrzenia się jednemu z takich przypadków, czyli po niemal pół roku drugie spojrzenie na Total War Battles: KINGDOM oczyma innej osoby.