Recenzja modyfikacji Rise of Three Kingdoms

Zapraszam do zapoznania się z recenzją modyfikacji "Rise of Three Kingdoms". RoTK jest jedną z lepszych konwersji Medieval II: Total War, jednak na naszym forum nie jest zbyt popularny. Mam nadzieję, że ten tekst zachęci Was do wypróbowania tego moda.

Jesteś tutaj:

Jan Chryzostom Pasek zapisał:

Udaliśmy się do lądu, nie na morze, żeby się nie domyślili. A już się też troszkę znaczył świt. A wtem poczęli z armaty strzelać w tyle nam; dopierom się domyślił, że to już jutrznia, i mówię: „Ecce ibi videtis, quia ibi est Aarhusen, ubi iaculantur”. — „O, per Deum! non Aarhusen, sed Koppenhagen est, circa obsidionem iaculantur”. Ja jem powiedam, że to u nas jest zwyczaj strzelać podczas jutrzniej Resurrectionis Domini.

Total War: Attila - Slavic Culture Pack

Zapowiedziano dzisiaj kolejny dodatek do najnowszej gry z serii - Total War: Attila. Z punktu widzenia polskich graczy jest to bardzo interesujące DLC, ponieważ wprowadzać będzie frakcje słowiańskie. 

15 lat serii Total War - Shogun

Serii Total War stuknęło 15 lat, a mnie do okrągłej rocznicy przygód z Total Warami brakuje jeszcze 2-3 miesięcy. Shogun: Total War, mimo, że różnił się od tego, co zapowiadano, trafił w niszę i zrobił ogromny sukces.