Na www.muve.pl trwa Zimobranie. Dzisiaj możemy dostać chociażby Total War: Rome 2 w wersji cyfrowej za 25 zł.

Jesteś tutaj:

Poradniki do Rome II i Attila

Drodzy użytkownicy totalwar.org.pl, mam przyjemność poinformować o zakończonych pracach technicznych związanych z przenosinami portalu i uzupełnieniu o nowe treści poradnika do Total War: Rome II, który dotychczas można było znaleźć na forum. Aktualnie trwają prace nad poradnikiem do najnowszej części serii - Total War: Attila.

Total War: Attila - Celts Culture Pack

Zapowiedziany dzisiaj dodatek do najnowszej części Total War (data zaiste nieprzypadkowa - Irlandczycy mają podwójny powód do świętowania) bierze pod lupę trzy frakcje celtyckie - Piktów, Kaledończyków i irlandzkich Ebdanów.

Ruszają zapisy do Jesieni Średniowiecza IV

Czwarta odsłona turnieju 1vs1 na Medieval II: Total War powraca. Czas chwycić za WD40 i odrdzewić broń i pancerze! Zapraszamy wszystkich fanów serii do towarzyskiej gry w turnieju. Więcej informacji w rozwinięciu.

15-lecie serii Total War

Trudno uwierzyć, że od premiery Shogun: Total War minęło już 15 lat. Twórcy naszej ulubionej serii postanowili uczcić ten moment krótkim filmem, prezentującym jak seria rozwijała się na przestrzeni lat. Końcówka filmu pozostawia nam wskazówkę, o czym może być następna gra spod szyldu "Total War".